На дата, 23.06.2022 г. от 18,30 часа в гр. София ул. Христо Белчев 3 ет.1 зала
THE HUB, се проведе работна среща на сдружение с нестопанска цел „Център за развитие и политики“ по темите свързани с европейските и национални енергийни политики с гост лектор доц. д-р Атанас Георгиев – декан на Стопанския Факултет на Софийски Университет “Св. Климент Охридски”.
Дневен ред на срещата:
- Лекция на доц. д-р А.Георгиев на тема “Предизвикателства пред европейските и национални енергийни политики и перспективи за развитие ”
- Дискусия
- Разни