На дата, 12.04.2022 г. от 18,30 часа, в гр. София ул. Христо Белчев 3 ет.1 зала
THE HUB, се проведе събрание на сдружение с нестопанска цел „Център за развитие и политики“
- Избор на ръководство на събранието;
- Приемане на дневният ред;
- Представяне на учредителите;
- Презентация на председателя на сдружението;
- Почивка, приемане на нови членове от УС и определяне на членският внос;
- Представяне на приетите членове и приемане на предложението за членски внос;
- Обсъждане и приемане на направените предложения за:
- Визия
- Мисия
- Етичен кодекс
- Визуализация – лого, уеб сайт, домейн
- Комуникационна стратегия
- Модел за работа
- Презентация на примерен проект
- Разни
- Следващо събиране и предложение за последващи задачи